utorok 16. mája 2023

Týždeň 18. 04. 2023 - 24. 04. 2023

Utorok - Celý deň pršalo, takže nuda doma :-D

Streda - Prestalo pršať, ale samozrejme bolo mokro. Na bagrovom ihrisku sme stretli susedku LL so synčekom a vybrali sme sa s nimi na menšiu prechádzku. Za ich bytovkou v jednom dome mali psíka, ktorému sa dala hádzať loptička cez plot a on ju stále zase hodil von, bola to fakt dobrá sranda.
Poobede mi napísala Susan, či sa chystáme von a ja, že akurát sa obúvame, tak sme sa stretli a keď sme ich išli odprevadiť, tak Pampúšik vošiel k nim do vchodu a vyliezol hore, tak nás pozvali na chvíľu k nim, čo bolo moc fajn, chalani sa trochu pohrali, ale vzhľadom na to, že už bolo dosť neskoro, tak sme sa rozlúčili.

Štvrtok - Svietilo slniečko a bolo pomerne teplo, vydali sme sa na kamienkové ihrisko a nejaký čas sme tam boli sami, ale neskôr sa tam postupne pridali takmer všetky mamky s deťmi so sídliska, teda tie, čo sú doma s detičkami.
Poobede mi písala Susan, či nejdeme von, že nás Kubík zháňa, tak sme išli. 

Piatok - Dopoludnia sme boli na bagrovom ihrisku. Predvčerom tam niekto dal Barbie karavan aj s LOL bábikou a takmer všetkými doplnkami. Dnes sa mi ho dokonca podarilo aj poskladať.

Mám strašné chúťky ho zachrániť, aj keď ho u nás nemám kde dať a od čo by som si vypočula od Drahého, to si neviem/nechcem ani predstaviť a takto sa s ním aspoň detičky vyhrajú. 
Popoludní šli chalani na poštu a potom na ihrisko.

Sobota - Taká normálna sobota, dopoludnia sme upratovali, varili, Drahý ešte urobil bublaninu, kým Pampúšik vstal a potom sme išli von na trampolínkové ihrisko aj s tatrovkou. Po 1,5 roku si naše dieťatko všimlo, že má aj tatru doma.

Nedeľa - Ráno musel ísť Drahý urgentne do práce a tak sme sa s Pampúšikom zabávali najprv doma a potom sme išli von, potom došiel Drahý, urobil halušky a poriadne sme sa všetci najedli, Pampúšikovi enormne chutili.
Nechcel spinkať a tak sme sa vybrali von. Boli sme aj pri trati a išiel dlhý nákladný vlak, tak tam výskal od radosti. Deti sú fakt úžasné v tom, čo im stačí ku šťastiu.

Pondelok - Mali sme nejaké vybavovačky v meste, tak sme dopoludnia boli tam a poobede klasicky na ihrisku.4 komentáre:

 1. Je vidět, že se Drahý hodně snaží pro rodinný život, vaří, chodí s malým ven, hraje si s ním. No, karavan by mu sice vadil, na druhou stranu ho zase opravdu tolik nepotřebuješ.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A aj upratuje spoločnú domácnosť 🙂
   Ale áno, však preto je stále tam, kde je 🤣 inak by už bol niekde u nás

   Odstrániť
  2. A kamínkové hřiště je nejblíže k vašemu domu?

   Odstrániť
  3. Nie, máme Ihrisko ešte bližšie

   Odstrániť

Týždeň 16. 05. 2023 - 22. 05. 2023

Utorok - Dopoludnia sme sa vybrali teda k doktorke, ale išla som cez mesto, aby sme vybrali ešte peniažky, na nešťastie tam začalo popŕchať...