Hľadať tu :-)

streda 7. júla 2021

V skúšobnej lehote?

Ahojte priatelia 💕 Opäť sa vám "musím" vyžalovať, lebo už ani neviem, čo si mám o tom všetkom, čo sa okolo mňa deje myslieť.
Včera večer prišiel Ex/Milý/otec nášho dieťaťa, sama už neviem, ani ako ho nazvať. V podstate je to jedno a iba mi sucho oznámil, že sa vracia (na to má v podstate plné právo, byt platí, vyhodiť ho nemôžem). Aj keď na druhú stranu je pravda, že za posledný týždeň sme sa porozprávali viac než za posledné mesiace a myslím, že aj o mnoho otvorenejšie. 
Tak zatiaľ to opäť spolu skúsime, neviem, či to bude fungovať a či sa tým len nepredlžuje definitívny koniec, fakt neviem. Obnoví sa dôvera? Obnoví sa láska? Ukončil to s Madam? Neviem na toto všetko odpovedať, žiaľ. Dokážem mu ešte veriť? Aký je môj vlastný podiel na tom, kam to zašlo?
Bola tá najvášnivejšia hodina tohto vzťahu nový začiatok alebo len prenádherná rozlúčka? Použijem moje milované I really DK. 

7 komentárov:

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľa jednoduchých odpovedí sa skomplikuje, keď človek nerozhoduje len sám o sebe. Nemať to ročné šťastie, nemám o čom premýšľať.

   Odstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
 2. NIky, to je mi líto. Nedokážu si takovou situaci ani představit. Tohle ale nemá "správné" řešení. Každý člověk je jiný a každý by se k tomu jinak postavil. Ať už se rozhodneš jakkoliv, budeš to především ty, kdo s tím rozhodnutím bude muset dál žít. Proto nedej na rádoby dobré rady nikoho. Vyslechni je, vyhodnoť, zpracuj, vem v úvahu... Ale rozhodni se sama dle svého vlastního uvážení nebo pocitů...

  Kdybys chtěla znát můj názor, nebo se jen potřebovala vypovídat, tak mi klidně písni e-mail.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Jitka, mne je to ľúto kvôli Pampúšikovi. Ani by mi nenapadlo, že nebude mať kompletnú rodinu. To je práve to, že nech spravím čokoľvek, ovplyvním tým neskutočne malinkého.

   Odstrániť
  2. To chápu, jsem rozvedená a pamatuju, jak to bylo těžké rozhodnutí, které navíc přineslo spoustu dalších problémů. S odstupem 30 let je však hodnotím kladně. Ale měla jsem k tomu jiné důvody než ty, takže srovnávat v žádném případě nelze.

   Odstrániť
  3. No ja verím, že raz to tiež budem vnímať pozitívne, ale zatiaľ ma to iba bolí a svojim spôsobom rozčuľuje, že zase to všetko musím riešiť ja. Takže tak lavírujem medzi únavou, hnevom, bolesťou, zbytočnou láskou a vybavovaním všetkého možného aj nemožného.

   Odstrániť

Týždeň 21. 11. 2023 - 27. 11. 2023

Utorok - Pampúšik sa zobudil okolo piatej, že sa precikal, asi budem musieť kúpiť nejaké iné plienky, tieto očividne nestačia. Po ceste do š...