Hľadať tu :-)

štvrtok 16. júna 2022

Týždeň 29.03. - 04. 04. 2020

Utorok (29.03.) - Ráno o siedmej už Pampúšik rozhadzoval ponožky. No nevadí, upraceme. Nič hrozné sa nedeje.
Potom sme boli von s LL. Čistá pohoda. Volala mamina. 
Poobede sme išli s Drahým do Billy a potom na kamienkové ihrisko. Bol tam taký super detský fúrik. Pampúšik sa s ním celkom statočne vyhral.

Streda (30. 03.) - Vybehli sme o pol desiatej do Billy a potom ešte na ihrisko. Urobila som granadír. To majú obaja chlapi celkom radi. Poobede už pršalo. 

Štvrtok (31.03) - Dopoludnia sme boli von s LL a Pampúšika to nejako vyšťavilo, lebo už krátko po jedenástej zaspal dokonca v svojej postieľke. Keď sa zobudil, robili sme spolu taštičky z lístkového cesta. Drahý prišiel trošku neskôr, najedli sme sa a šalili sme sa na posteli.

Piatok (01. 04.) - takmer celý deň pršalo, tak sme iba na chvíľu vybehli von. A máme apríl, tak to sa hodí na pršanie. U maminy možno ešte bude aj snežiť.

Sobota(02. 04.) - Dopoludnia sme sa len tak motkali, najedli sme sa a keď sa Pampúšik zobudil, nahovorila som chalanov, aby sme išli na výlet. Chcela som Drahému spraviť prekvapenie, že ho zoberiem na Kamenný most, furt hovoril, že tam ešte chce ísť. Bolo strašne veterno, ešte sme sa v aute aj pohádali trochu (ako inak), takže celý výlet stále za dve veci.

Nedeľa(03. 04.) - pohodová nedeľa. Drahý musel ísť poobede do práce, ale okolo tretej už bol aj doma. Hrali sme sa s legom, keďže bolo opäť hnusne von.

Pondelok 04. 04. - Späť som šla až krátko po polnoci, takže ráno budem zase ako zombie. V tomto by som sa už mohla poučiť. Inak pohodový slnčený deň. Pampúšik spal cez obed cez tri hodiny, až som sa začínala báť, či je v poriadku, ale potom sa zobudil. Hrali sme sa trochu doma a keď prišiel Drahý, vybrali sme sa spolu do Billy na nákup a troch sme sa pohrali na ihrisku pri Bille.

2 komentáre:

  1. Máte tedy kvalitně vybavená dětská hřiště, když tam je i taková věc jako furik.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Tak to bola pre mňa totálna novinka, že existuje vôbec taký detský fúrik.

      Odstrániť

Týždeň 21. 11. 2023 - 27. 11. 2023

Utorok - Pampúšik sa zobudil okolo piatej, že sa precikal, asi budem musieť kúpiť nejaké iné plienky, tieto očividne nestačia. Po ceste do š...