Hľadať tu :-)

štvrtok 9. júna 2022

Týždeň 05. 04. - 11. 04. 22

Utorok (05. 04.) - Dopoludnia sme sa nejako motkali doma. Poobede sme sa vybrali do Dráčika a potom sme sa stretli na ihrisku s Kubkom a jeho tatinom a Jurkom a jeho tatinom. Kubkov tatino dal Pampúšikovi motorku, tak sa dosť dlho naháňali na oplotenom ihrisku.

Streda (06. 04.) - Ráno som varila a upratovala, keď mi napísala Domovníčka, či nepôjdeme jazdiť, tak si hovorím, že prečo nie. Bolo to dosť super, boli sme na Tehelni, aj pri Drahého práci. Proste fajn to bolo. Dokonca som aj zaparkovala zadom, aj keď na totálne prázdne parkovisko, ale takmer na prvý pokus. 
Poobede sme trochu fotili bábiky, rozčesala som Pampúšikovi Strapaňu. 

Štvrtok (07. 04.) - Stále myslím na to, ako sa mi dobre jazdilo s Domovníčkou. Úplná pohoda, žiadna hádka. Pripomínalo mi to časy, keď som jazdila ešte na Paulínke. 
Boli sme v Bille na nákup a potom na ihrisku.

Piatok (08. 04.) - Ráno mi písala Domovčníčka, či by som ju neodviezla do Lidlu. Si hovorím, že jasné, ja musím využiť každú vhodnú aj nevhodnú príležitosť na šoférovanie. Tak sme boli v Lidli a ešte sme boli aj na diaľničnej a odtiaľ sme to vzali zozadu, že nech sa trochu povozíme.
Malý krásne zaspal v aute.
Keď sa zobudil, vybrala som sa ešte do Tesca po plienky.

Sobota (09. 04.) - Celý deň pršalo. Včera bolo tak krásne a dnes toto. Konečne som urobila ten nákup pre mami, ale tak doručenie je už zajtra, takže je to v pohode.

Nedeľa (10. 04.) - Pohodová nedeľa. Bolo dosť chladno, aj popŕchalo. Keď Pampúšik spinkal, tak som trochu upratala baby na vitrínkach, nech trochu vyzerajú normálne.
Poobede sme boli aj von na chvíľu, ale nikto vonku nebol, keďže bolo chladno.

Pondelok (11. 04.) - Ráno sme boli na Kubkovej striebornej motorke pri LL. Pampúšik tam objavil kohútik s vodou. Ako on je taký úžasný, všimne si veci, ktoré by som si ja asi nikdy nevšimla.
Na obed zaspal dokonca v svojej postieľke. Je to môj obrovský poklad. Poobede sme boli opäť von. Už sa teším k mamine.

5 komentárov:

 1. To je krásné, jak už ti jde šoférování a i parkování pozpátku, šikovná.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Keď nie je nikto okolo a mám čas sa s tým hrať 😂

   Odstrániť
 2. Doporučuji udělat slovník/rejstřík postav, protože už se v těch postavách seriálu ztrácím :-D

  OdpovedaťOdstrániť

Týždeň 21. 11. 2023 - 27. 11. 2023

Utorok - Pampúšik sa zobudil okolo piatej, že sa precikal, asi budem musieť kúpiť nejaké iné plienky, tieto očividne nestačia. Po ceste do š...