Hľadať tu :-)

štvrtok 4. júla 2024

Týždeň 18. 06. 2024 - 24. 06. 2024

Utorok - Opäť na celý deň do práce, ale mám rada tieto dni o samote. No, narazila som do obrovskej kolóny a nevedela som sa vôbec dostať do práce, tak som to strihla na diaľnicu, že prejdem cez dediny. Absolútne zlý nápad. Úplne som zapadla v ešte väčšej zápche, takže do práce som prišla o pol deviatej, takže to nebolo zase až také hrozné.
Inak to bolo v robote celkom fajn. 
Kuriér mi doniesol objednávku Lego, ktoré som objednala Pampúšikovi na tortu, takže som ho v práci postavila. Kolegovia sa ma pýtali, či sa až tak nudím. No, až tak nie. Napísala som aj Prvej žene, či jej ho môžem dnes podvečer doniesť.
Proste som si počúvala YT a čítala som si v čase, keď nikto nechodil.
Volal mi Drahý, aby som odviezla po práci auto do servisu a že sa teda na neho pozrie. Servisák ma odviezol domov.
Doma som sa najedla a hrala som sa s Pampúšikom, keď mi zavolala psychologička, že zajtra sa musí zúčastniť prevozu pacienta na oddelenie a preto ruší naše zajtrajšie stretnutie. Tak som napísala šéfke, že teda prídem zajtra do práce klasicky o 09:30. Nemala s tým problém, takže pohoda.
Potom mi volala Prvá žena, že je pri Susan bytovke, či za ňou dobehnem. Tak, aj keď som chcela Pampúšika prekvapiť, tak už bolo po prekvapení, keďže musel ísť so mnou, keďže Drahý išiel do práce, ale tak aspoň mal veľkú radosť.

Streda - Ráno som vzala Pampúšika do škôlky a potom som sa zastavila v Žabke a potom som išla peši na stanicu, keďže som ešte mala čas. Začína byť už dosť horúco. No, čo chcem, leto za rohom. 
V práci celkom pohoda. Po práci som išla na zastávku, dosť som sa ponáhľala, lebo som sa bála, či to stihnem, ale bolo to v pohode, dokonca autobus trochu meškal, aj som sa bála, lebo ten rozpis, že ďalší o dve hodiny ma veľmi nenadchol. Som tak premýšľala, že ako tu žijú ľudia bez auta, ale tak nejako očividne áno, keď jednu bytovku podstavili vlastne kúsok od tej zastávky a jedna je dokonca až za poľami.


Dokonca na mne pristala aj takáto krásna lienka.

Štvrtok - Odviedla som Pampúšika do škôlky, potom som sa zastavila v Žabke a doma som sa v pokoji najedla a potom som vyrazila na zastávku. Až dnes som prišla na to, že sa lístok dá kúpiť aj platobnou kartou, čo je super, lebo ja mám málokedy pri sebe hotovosť. Milujem moderné technológie.
Bolo odporne teplo, už len cestou do práce som sa spotila. Chýba mi moje autíčko :-D 
Volala mi mamina, či zajtra teda prídeme. Hovorím, že na 90% áno. Ak Servisák stihne vymeniť vlastne ani ja neviem čo, proste tú tyč, čo drží kolesá pokope a tlmiče a ja neviem, čo ešte všetko.
Cesta z roboty na zastávku sa mi zdala nekonečná. To teplo je tak úmorné. 
A zajtra opäť na celý deň. Uff.

Piatok - A opäť na celý deň do práce. Volal mi Drahý, že po robote mám ísť za Servisákom po auto. To sa mi hrozne nechcelo, ale dnes už bolo dýchateľnejšie a vlastne som sa na to tešila, aj keď sa tým oddiaľoval náš odchod k mamine a to som ešte nevedela, že sa budeme musieť zastaviť v servise aj pred cestou, lebo som nemala so sebou peniaze. Nevadí. Nakoniec sme to všetko krásne zvládli. Drahý bol ráno aj po tortu. Vyzerá super.
Torta bola taká úžasná, že lepšia fotka sa nestihla :-D


Sobota - Samozrejme sa ochladilo a ja kopu letných vecí v taške, ešteže ma osvietilo a vzala som Pampúšikovi aj tepláky a sveter. Chalani chceli ísť vo veľkom grilovať, ale už ráno začalo popŕchať, ale Drahý sľúbil Pampúšikovi, že môže ísť do Dráčika vybrať si hračku a ešte objavil aj darčeky od maminy a kto by mal to srdce mu to brať. Však je to aj tak jedno, že má narodeniny až zajtra, oslavovať budeme tak či onak už dnes.
Takže sme sa vybrali do mesta, nakúpili sme najprv v Kauflande a keď sme sa premiestnili do Terminálu, tak už úplne lialo, ale Pampúšik bol spokojný, vybral si bager. (áno, ďalší) Ale aspoň na rozdiel od hračiek od maminy, nevydával žiadny zvuk.
Mamina urobila lazane a Drahý sa ich ani nedotkol. Pampúšik po vzore svojho tatka tiež najprv nechcel, ale nakoniec som ho ukecala, aby aspoň ochutnal, tak zjedol aspoň mäsko z toho a pritom boli výborné.
Poobede sa vyčasilo a Drahý na večer začal predsa len grilovať. Trochu mu to nešlo, ale nakoniec aspoň kuracie nôžky neobhoreli úplne.

Nedeľa - Dnes už nepršalo, tak chalani pokosili. Najedli sme sa, pobalili a vyrazili sme na cestu. Cesta bola fajn, Pampúšik takmer celý čas spal. 
Doma som nachádzala do práčky, chalani išli na chvíľu von. Bolo pomerne teplo.

Pondelok - Veľmi sa mi nechcelo do práce, ale bola som strašne rada, že mám späť auto. Ani mi nedochádzalo, ako veľmi mi chýba, keď je takto teplo.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Týždeň 02. 07. 2024 - 08. 07. 2024

Utorok - Môžeš zavrieť oči pred vecami, ktoré nechceš vidieť. Ale nemôžeš zavrieť srdce pred tým, čo cítiš. Ráno som sa chvíľu pohrala s Pa...