Hľadať tu :-)

streda 14. júna 2023

Utorok 06. 06. 2023 - 12. 06. 2023

Utorok - Pampúšik mal pár záchvatov kašľa v noci, ale nič nejako extra hrozné, ale ráno, keď sa zobudil, tak sa asi polhodinu nevedel dokašľať, tak som sa rozhodla, že ho vezmem k doktorke, že proste si vypočujem, ale že mu hádam pomôže. Prvé pozitívum bolo, že nepršalo, druhé, že som našla parkovacie miesto hneď pri poliklinike, čo sa mi ešte v živote nestalo. Keď sme prišli do čakárne, bola tam jedna slečna s maminou a my, takže to šlo rýchlo. Pani doktorka bola normálne milá, hneď povedala, že to treba preliečiť a že rovno spraví aj trojročnú prehliadku, čo spočívalo v tom, že som Danka odvážila a odmerala a ona ho popočúvala. Ani moč nechcela, ani sa moc nepýtala, čo ovláda, iba, či má ešte plienku, tak som povedala, že na spánok, povedala, že OK, takže sme o pár minút boli aj von. Vybrali sme v lekárni Fenistil kvapky, antibiotický sirup a Solmucol sirup a si hovorím, mám lístoček z piatku z fliaš z Kauflandu, že zájdeme po čaj tam. 
Keď sme prišli domov, išli sme sa ešte aspoň trošku poprechádzať po okolí, kým neprší.
Poobede už iba pršalo, tak sme boli doma.
V noci Pampúšik viackrát kašlal z polospánku. Zatiaľ to teda veľmi lepšie nevyzerá, ale ťažko hodnotiť po prvom dni liečby.

Streda - Ráno sa Pampúšik zobudil pomerne skoro na to, že kašle. Pozeral nejaké bagre na youtube, kým som sa osprchovala a potom sme sa vydali do Tesca, keďže včera som zabudla kúpiť minerálku a nejaké drobnosti. 
Mierne mrholilo, ale vybrali sme sa aj tak na krátku prechádzku, ale Pampúšikovi sa od únavy dosť striedala nálada, takže moc ani nejedol a išli sme spať, lenže každú chvíľu sa budil, čo kašľal, bolo to fakt dosť náročné.
Okolo štvrtej prišiel Drahý, chvíľu sme sa motali po byte a potom sme sa šli všetci traja na chvíľku prejsť. Pampúšik skočil do mláky, celý sa zamočil, takže sme sa išli ešte prezliecť, na druhýkrát si dal s tými mlákami viac povedať.
Večer som si písala s LL, či pôjdeme v piatok na záťah. Veľmi sa jej nechce ísť na Jazerá, že ako sa tam dostaneme a ako naspäť, tak som jej napísala, že ak pôjdeme len 3-5, že nás môžem vziať, že mne zase alkohol k životu až tak strašidelne nechýba, hlavne, že posedíme.

Štvrtok - Pampúšik vstal dosť okolo pol ôsmej, chvíľu sme sa motkali doma a potom sme sa boli prejsť len tak okolo bytovky a motali sme sa v blízkom okolí, keby prišiel kuriér, ale neprišiel.
Okolo štvrtej sa spustil taký lejak, ktorý trval len chvíľku, čiže proste taký, aby zamočil všetko okolo, úplná paráda.
Písala mi susedka LL, či nie sme von, ale nešli sme, lebo Pampúšik si staval Lego.
Dlho nevedel zaspať, možno bolo už pol desiatej, keď konečne zaspal. Pustila som si Nemocnicu, no taký dojímavý diel a hlavne na zamyslenie, aký je život pominuteľný a ako sa tam všetci vracali do vzťahov, no bolo to veľmi zaujímavé.

Piatok - Zobudila som sa krátko po šiestej a ledva som otvorila notebook, tak sa pri mne zjavilo to moje princátko. Boli sme sa poprechádzať, Pampúšika v poslednej dobe fascinujú škôlkári. Takže sme strávili asi 15 minút pred bránou škôlky.
Poobede sme boli na pošte s tatíkom a potom v Kauflande a na večer som vybehla s LL do Country, iné baby sa nám nepodarilo nahovoriť. Išla som autom a dosť som to ľutovala, keď som prechádzala uličkami asi 4x, aby som zaparkovala a zároveň nebola v totálnej mláke, keďže sa aj spustil dážď, keď sme vyrazili. Nakoniec sme sa asi hodinku vozili len tak v aute a kecali.

Sobota - Ráno som urobila muffiny a mali obrovský úspech. Tiež som urobila brokolicovú polievku. Chalani išli na chvíľu von. Muffiny mali obrovský úspech a keď Pampúšik zaspal, urobila som ďalšiu dávku. 
Poobede som sa bola s Pampúšikom trochu prejsť.

Nedeľa - Ráno sa mi chcelo neskutočne spať, chalani sa vybrali von a ja som sa snažila dať sa dokopy. Potom sme zjedli polievku, Pampúšik zaspal a začala som robiť rezne s kašou. Drahý zatiaľ poupratoval vchod.
Keď sa Pampúšik zobudil, išli sme sa všetci prejsť.

Pondelok - Ráno som sa s Pampúšikom vybrala do knižnice, volal mi Drahý, či prídem po tie veci, tak sme sa vybrali domov po auto, k Drahému do práce, naložili sme veci a išli sme na ihrisko za Billou. O chvíľu tam prišli LL, úplná náhoda. Sa smiala, že som tam šla autom, tak som jej to vysvetlila. Tak sa pýtala, že či mi prišiel mail zo škôlky, ja že áno. 
O 12tej sme sa zdvihli, že by bol čas aj ísť domov. Keď som sa snažila uspať Pampúšika, tak mi napísala, že jej prišiel mail aj z druhej škôlky, že či mi má vytlačiť splnomocnenie na prebratie a ja že áno, že to by bolo super. Strašne sa mi chcelo spať a asi som aj mala nejaké mikrospánky. Okolo tretej som to vzdala, že proste nezaspí a išli sme upratať a potom som napísala LL, či nie sú von a išli sme spolu. Všetci ostatní sú niekde preč. Jej susedka s malým je ešte u svojej maminy, Romča je na východe u rodiny...Potom prišiel za nami aj Drahý a ja som bola odprevadiť LL, keď jej prišiel muž a potom sme už aj my išli domov.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Týždeň 02. 07. 2024 - 08. 07. 2024

Utorok - Môžeš zavrieť oči pred vecami, ktoré nechceš vidieť. Ale nemôžeš zavrieť srdce pred tým, čo cítiš. Ráno som sa chvíľu pohrala s Pa...