Hľadať tu :-)

streda 10. novembra 2021

#bloggerchallange: Opíšte prvýkrát, keď ste boli zamilovaní

Ahojte priatelia 💕

Dnes som si prečítala hneď 3 články z tejto výzvy a za to vďačím Káji :-) a rozhodla som sa, že trochu načriem do svojej minulosti, svojho vnútra a svojich spomienok. 

Neviem, kedy som bola úplne prvýkrát zamilovaná, ale viem, kedy som si to úplne prvýkrát uvedomila. Bolo to asi približne v takomto čase, možno trochu neskôr. Bola som v piatej triede a spolu so spolužiačkami sme vytvárali v kabinete nášho triedneho učiteľa vianočnú nástenku, do ktorej patril taký veľký papierový stromček. Vôbec si nepamätám, prečo sem boli u neho v kabinete, možno preto, lebo tam mali taký veľký stôl, to už neviem a vôbec to nie je podstatné.

V rohu pri oknách mal triedny svoj stôl a vedľa neho také stoličko-kreslo a v ňom a v ňom sedel taký chalan, z ktorého som nemohla spustiť oči. Očividne bol od nás starší a vôbec som netušila prečo tam len tak sedí. Na po škole to nevyzeralo. Mal náušnicu v uchu a pripadal mi prekrásny (na tom sa práve teraz smejem, pretože asi ani vtedy nebol extra krásny). Sedel tam proste s doširoka otvorenými nohami, proste taký ten typický frajerský posed. Neviem už koľko som sa na neho pod očkom pozerala, ale ovplyvnilo to na dosť dlho moje pôsobenie na základke. Lenže vtedy som ešte netušila, že som sa práve na prvý pohľad zamilovala do syna nášho triedneho...

4 komentáre:

 1. Odpovede
  1. Ďakujem :-) Kto vie, ako si VBml. na mňa spomína a či vôbec :-D

   Odstrániť
 2. Myslím, že zajímavé by bylo i pokračování:-) jsem zvědavá, jak to ovlivnilo zbytek základky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No, ono toho na tej základke bolo dosť, ale myslím, že toto bol taký štart mnohých nie veľmi racionálnych rozhodnutí na základe zaľúbenosti a toho, čomu som vtedy hovorila láska.

   Odstrániť

Týždeň 21. 11. 2023 - 27. 11. 2023

Utorok - Pampúšik sa zobudil okolo piatej, že sa precikal, asi budem musieť kúpiť nejaké iné plienky, tieto očividne nestačia. Po ceste do š...