Hľadať tu :-)

utorok 12. januára 2021

O Jacobovi

 Ahojte priatelia 😊 Viem, mala by som možno písať niečo úplne iné než túto úvahu. Mám totálny sklz v denníčkoch, ale túto úvahu som vám sľúbila v poslednom príspevku a keďže milý Jacob mi nedávno opäť napísal, tak som si na to spomenula.

Jacoba som spoznala tuším na prelome rokov 2013/2014 a trúfam si povedať, že sa do mňa zamiloval. Žiaľ, moje myšlienky, srdce a vlastne akékoľvek pocity boli vtedy ešte smerované k niekomu inému, kto zrejme už vtedy o to nemal záujem, ale to je opäť iný príbeh.
Priznám sa, že si už presne nepamätám ako postupoval vzťah s Jacobom, pamätám si, že niekedy na jeseň/zimu som za ním bola v Senci a pamätám si z toho svietiacu fontánu, Dráčik a Tesco. Dnes, keď tu už bývam, tak myslím, že viem kade sme vtedy šli aj predtým, ale nie som si celkom istá, ale svietiacu fontánu pred Mestským úradom si pamätám jasne a tiež obrovský nápis Dráčik oproti a vtedy som si tam kúpila na pamiatku malú zimnú Chelsea. Tú už teraz nemám. A viem, že v Tescu som tam videla za strašne lacný peniaz Birthday Wishes 2014 a vtedy sa mi ešte vôbec nepáčila. Aj keď, keď nad tým tak uvažujem, neviem, či v tom Tescu sme neboli v lete, keď ma zobral na jachtársku chatu a myslím, že to bolo v lete. Teda v lete 2014. Potom sme o sebe istý čas nevedeli. Keď som robila v servise troch hviezdičiek, dali sme sa dokopy oficiálne ako pár. Nefungovalo to vôbec a po cca dvoch troch týždňoch sme sa rozišli, potom sme o sebe dlhšie nevedeli a dali sme sa dokopy až keď som už robila pre modro-žlté elektro. Dosť sme sa na tom smiali, keďže Jacob vtedy robil (a teraz opätovne robí) pre konkurenčné bielo-modré elektro. Potom si však našiel dievča a dlho som o ňom nepočula až kým mi po Vianociach nenapísal, ako dlho ma na FB hľadal. No, to muselo dať neskutočne veľa práce, fakt. A že aký bol hlúpy, keď sme spolu chodili...a to ma zarazilo. Nakoľko ja som to za chodenie ani v podstate nepovažovala a ani do výpočtu svojich Ex ho neradím. On mňa však očividne áno. Aspoň tak mi to písal. Kto vie, čo by na tie jeho správy povedala jeho ešte stále oficiálna priateľka. Mne bolo jasné, že taký šťastný život ako sa na FB a IG prezentuje spolu asi nemajú, keď mi píše, čo sa čoskoro aj potvrdilo. Neraz sa práve v takýchto "ťažkých" chvíľkach totižto "moji" chlapi ozývajú. Začínam si na to hádam už aj zvykať. 
No a začal mi písať také veci, že on by to chcel so mnou skúsiť a bla bla...Ja nechápem, to si ako môže myslieť, že opustím Milého a budem s ním a polročným bábom žiť alebo neviem, ako si to predstavoval. Radšej som sa na to ani nepýtala.
To len tak moja úvaha na záver dňa.

2 komentáre:

  1. Však muži jsou prý z Marsu, ženy z Venuše. Toto chování to jen potvrzuje. :-D

    OdpovedaťOdstrániť

Týždeň 02. 07. 2024 - 08. 07. 2024

Utorok - Môžeš zavrieť oči pred vecami, ktoré nechceš vidieť. Ale nemôžeš zavrieť srdce pred tým, čo cítiš. Ráno som sa chvíľu pohrala s Pa...