Hľadať tu :-)

piatok 4. júna 2021

Seriál: Tajné životy

Ahojte priatelia 😊

Dlho som sa tu neobjavila a mala by som opäť napísať úplne iný článok, ale ... Ale stále je tam nejaké ale, ako nedávno napísala Anawi a vďaka nej som obkľukou dostala k tomuto seriálu. Ivka totiž na svojom blogu písala o seriály Hniezdo/Hnízdo a jeho námet ma veľmi zaujal a snažila som si ho vyhľadať na YT. Našlo mi to však len jeden jediný celý diel (ale (a už zase to ale) našla som si ich na ulozto, takže časom sa k tomu dostaneme). Ako som pozrela ten jediný diel, ponúkol YT seriál Tajné životy. Je starší, hrá v ňom tlupa známych hercov a herečiek a včera som ho pozerala do hlbokej noci a dnes dopozerávam prvú sériu a hoci sú niektoré deje veľmi predvídateľné, aj tak si myslím, že je to seriál z prostredia, ktoré nie je úplne bežné a to Azylového domu.

Osudy klientiek, ale tiež pracovníkov, či samotnej pani riaditeľky Evy mi rozhodne nie sú ľahostajné.

Pridávam tiež odkaz na csfd https://www.csfd.cz/film/398595-tajne-zivoty/prehled/, kde dosiahol pekných 79%. Neviem, ako sú na tom iné seriály, ale mne to príde vysoké percento.

4 komentáre:

 1. Tenhle seriál jsem viděla asi před rokem, pravděpodobně ho taky vysílala ČT a byl rovněž výborný. Díky němu znám další slovenské herce. Jsem docela seriálový typ, pokud to nemá 250 dílů

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, myslím, že áno. Tiež nie som extra seriálový typ, ale toto má dokopy celé len 26 častí a Zuzka Kanocz v druhej sérii ma celkom potešila.

   Odstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť

Čítanie na pokračovanie: Ona 5

Časť 5: Stretnutie Ľahnem si do postele a rozkliknem správy: Si taká nádherná 😍 obe ste. Prečo? Prečo si mi to nedala vedieť? Nechceš deti,...